OFERTA PRACY: Asystent/-ka ds. administracyjnych

praca

Jesteś studentem/-ką lub absolwentem/-ką studiów wyższych i poszukujesz ciekawej, pełnej wyzwań pracy, która pozwoli na rozwój i przyniesie satysfakcję? Jeżeli tak, to doskonale trafiłeś/-aś!

Dolnośląski Instytut Studiów Energetycznych (DISE) poszukuje osoby do pracy w charakterze asystenta/-ki ds. administracyjnych (umowa na zastępstwo).

Fundacja DISE jest think-tankiem, który prowadzi działalność badawczą, edukacyjną i analityczną w obszarze szeroko pojętego sektora energii. Skupiamy grono ekspertów, zajmujących się opracowywaniem, raportów, analiz strategicznych i ekspertyz głównie w zakresie transformacji energetycznej. Priorytetowym punktem naszej działalności jest coroczny Kongres Energetyczny DISE, na który zapraszamy najwybitniejszych specjalistów w dziedzinie energetyki z całego świata. Dążymy do rozwijania partnerstwa gospodarczo-społecznego poprzez współpracę z przedstawicielami administracji rządowej i samorządu terytorialnego. Praca z nami pozwala uczestniczyć w najważniejszych wydarzeniach dla branży energii i czerpać wiedzę od najlepszych.

Twój zakres obowiązków:

  • bieżące prace administracyjno-biurowe;
  • zarządzanie obiegiem dokumentacji oraz jej archiwizacja;
  • odbieranie i łączenie rozmów telefonicznych;
  • obsługa i organizacja spotkań biznesowych;
  • obsługa gości;
  • wsparcie pracowników w organizacji i rozliczaniu podróży służbowych;
  • planowanie i realizacja zaopatrzenia administracyjno-biurowego;
  • współpraca z dostawcami (firma sprzątająca, firma cateringowa, kurierzy, itp.);
  • samodzielne koordynowanie i realizacja zadań zlecanych przez przełożonego;
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie średnie, preferowane wykształcenie wyższe;
  • biegła znajomość pakietu MS Office oraz obsługi urządzeń biurowych;
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy (umiejętność planowania, koordynacja działań, umiejętność ustalania priorytetów, terminowość);
  • znajomość zasad etykiety biznesowej i wysoka kultura osobista;
  • umiejętność komunikacji i budowania relacji z osobami na różnych szczeblach organizacji;
  • pozytywne nastawienie do zmian;
  • optymizm, poczucie humoru, rzetelność i terminowość.

Oferujemy:

  • zdobycie praktycznego doświadczenia;
  • możliwość współpracy z doświadczonymi managerami i przedsiębiorcami;
  • udział w projekcie strategicznym – VIII Kongresie Energetycznym;
  • poznanie warsztatu pracy administracyjno-biurowej;
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie;
  • życzliwą atmosferę.

Kontakt

Wszystkich zainteresowanych ofertą pracy,
serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Do zobaczenia!

Dolnośląski Instytut Studiów Energetycznych
Al. Wiązowa 14, 53-127 Wrocław
+48 501807141
e-mail: beata.wlodarska@dise.org.pl
nasza strona: https://dise.org.pl/

kontakt praca