Szanowni Państwo!

Piąta, jubileuszowa edycja Kongresu Energetycznego dobiegła końca. W trakcie dwóch dni intensywnych obrad, poruszyliśmy większość najważniejszych dla przyszłości polskiej energetyki i gospodarki zagadnień. Debaty w tak znamienitym gronie, wybitnych ekspertów, praktyków oraz naukowców branży energetycznej mogą w naszej ocenie stać się podstawą do stworzenia nowej wizji rozwoju sektora paliwowo – energetycznego w Polsce.

To Wy drodzy Goście tworzycie Kongres Energetyczny we Wrocławiu, swoją wiedzą, doświadczeniem, a także otwartością i gotowością do dyskusji nad różnymi punktami widzenia, zderzania różnych, często odmiennych poglądów.

Pierwsze podsumowania to również okazja do podziękowań. Chciałbym zatem w imieniu Dolnośląskiego Instytutu Studiów Energetycznych oraz Partnerów kongresu serdecznie podziękować za Państwa udział w organizowanym przez DISE V Kongresie Energetycznym, za wkład w toczące się w trakcie kongresu dyskusje oraz za to, że podzieliliście się Państwo z nami swoją wiedzą, doświadczeniem i przemyśleniami.

Słowa podziękowania kierujemy również do Partnerów kongresu, bez których nie bylibyśmy w stanie przygotować tego wydarzenia. Za wsparcie dziękujemy szczególnie: Partnerowi Jubileuszowemu – PKN ORLEN S.A., Partnerowi Strategicznemu – Energetyka – Tauron Polska Energia SA, Partnerowi Strategicznemu – Gazownictwo – PGNiG, Partnerowi Strategicznemu – Finanse – PKO Bank Polski, Partnerowi Strategicznemu – Przemysł – KGHM Polska Miedź, Partnerowi Głównemu – PGE Polska Grupa Energetyczna.

Partnerom Złotym – Intesa SanPaolo, CIECH SA, Griffin Group Energy, EnBw.

Partnerom Srebrnym: Kancelaria DZP, VOLVO, Bank Gospodarstwa Krajowego, Enea, Orsted, Rafako, Towarowe Giełda Energii, Siemens Polska, Kancelaria BWW.

Partnerom Brązowym: Asseco Poland S.A., Gaz-System, VSB, IFS.

Partnerom Strefy Startup: Techbrainers Sp. z o. o., Hilo Solutions Sp. z o. o.

Wierzymy, że merytoryczna część wystąpień i przeprowadzonych debat Kongresu spełniła Państwa oczekiwania. Liczymy bardzo na Państwa obecność za rok, na szóstym Kongresie Energetycznym we Wrocławiu, na który już teraz serdecznie Państwa zapraszamy! Informację o dacie Kongresu w 2020 podamy niezwłocznie po jej ustaleniu.

 

Z poważaniem,

Remigiusz Nowakowski

Prezes Zarządu DISE

Transmisja online z Kongresu

Partner Jubileuszowy

Partner Strategiczny - Energetyka

Partner Strategiczny - Gazownictwo

Partner Strategiczny - Finanse

Partner Strategiczny - Przemysł

Partner Główny

Patroni Honorowi

Partnerzy Złoci

Partnerzy Srebrni

Partnerzy Brązowi

Partnerzy Instytucjonalni

Partnerzy Strefy Startup

Partner Tłumaczeń

Partner Technologiczny

Partner Techniczny

Patroni Medialni

APLIKACJA - KONGRES ENERGETYCZNY DISE

W sklepach Google Play oraz App Store uczestnicy mogli pobrać aplikację – KONGRES ENERGETYCZNY DISE, gdzie znajdowały się najważniejsze informacje o tegorocznym wydarzeniu.

Dostępny był bieżący program, informacja o miejscu, Patronatach i Partnerach oraz Panelistach konferencji.  Podczas sesji kongresu można było zadawać pytania i uczestniczyć w ankietach oraz wymieniać opinie.