Do grona Patronów Honorowych IV Kongresu Energetycznego we Wrocławiu dołączyły kolejne instytucje. Teraz, wraz z Ministerstwem Energii, Polską Agencją Inwestycji i Handlu, Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Urzędem Regulacji Energetyki, Patronem Honorowym są również Ambasada Szwecji w Warszawie, Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej oraz Fundacja Promocji Pojazdów Elektrycznych. Tak zacne grono, to dla organizatorów Kongresu powód do dumy i dowód, że każda kolejna edycja wydarzenia cieszy się coraz większym uznaniem.

Równocześnie, z prawdziwą przyjemnością informujemy, że IV Kongres Energetyczny pozyskał bardzo ważnych Partnerów Instytucjonalnych: Towarzystwo Gospodarcze Polskie Elektrownie oraz Izbę Gospodarczą Energetyki i Ochrony Środowiska.

Ponadto niezwykle dla nas ważnym faktem jest to, że PGE Polska Grupa Energetyczna S.A. została Partnerem Strategicznym IV Kongresu Energetycznego we Wrocławiu. Jesteśmy wdzięczni Władzom Spółki za silne wsparcie. Spółka PGE Polska Grupa Energetyczna S.A. jest największym pod względem przychodów, zainstalowanych mocy wytwórczych oraz wolumenu produkcji energii elektrycznej przedsiębiorstwem energetycznym w Polsce.

To nie koniec dobrych informacji. Firma Asseco Poland S.A. została Partnerem Złotym IV Kongresu Energetycznego we Wrocławiu. Bardzo dziękujemy za zaufanie. Firma Asseco Poland S.A. jest największą polską spółką informatyczną notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Od ponad dwudziestu pięciu lat tworzy zaawansowane technologicznie oprogramowanie dla firm z kluczowych dla gospodarki sektorów, w tym oczywiście branży energetycznej. Złotym Partnerem została też firma Rafako S.A., która działa na rynku od prawie siedemdziesięciu lat. Rafako S.A. produkuje kotły parowe i wodne dla energetyki, urządzenia kotłowe stosowane w utylizacji odpadów i spalaniu biomasy oraz kotły odzyskowe dla bloków parowo-gazowych.

Informujemy także, że Partnerami Srebrnymi IV Kongresu Energetycznego we Wrocławiu zostały: globalna firma prawnicza Dentons oraz  firma Enea S.A – innowacyjny koncern surowcowo-energetyczny. Bardzo dziękujemy za wsparcie.

Serdecznie zapraszamy do rejestrowania się online na stronie internetowej IV Kongresu Energetycznego www.dise.org.pl oraz za pośrednictwem aplikacji mobilnej DISE Kongres Energetyczny (do pobrania w AppStore i Google Play).

Zachęcamy również do odwiedzania naszej strony internetowej: www.dise.org.pl, profilu na FB, TT i LinkedIn, gdzie na bieżąco będziemy umieszczać wszelkie informacje dotyczące najbliższej edycji Kongresu.