Do grona Patronów Honorowych IV Kongresu Energetycznego we Wrocławiu dołączyła kolejna instytucja. Teraz, wraz z Ministerstwem Energii, Ambasadą Szwecji w Warszawie, Polską Agencją Inwestycji i Handlu, Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Urzędem Regulacji Energetyki, Polskim Towarzystwem Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej, Fundacją Promocji Pojazdów Elektrycznych, naszym Patronem Honorowym jest także Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Tak doborowe towarzystwo, to dla organizatorów Kongresu prawdziwy powód do zadowolenia i impuls do jeszcze cięższej pracy na rzecz 4DKE – jednej z najważniejszych imprez dla branży energetycznej i wydobywczej.

Jest jeszcze jedna dobra informacja: firma Griffin Group Energy została Partnerem Złotym IV Kongresu Energetycznego we Wrocławiu. Bardzo dziękujemy za wsparcie. Griffin Group Energy to firma działająca aktywnie w sektorze energetycznym zarówno w segmencie publicznym jak i komercyjnym. Specjalizuje się w kompleksowym zarządzaniu projektami w zakresie analizy, studium wykonalności, instalacji, konfiguracji i utrzymania. Oferta firmy obejmuje: inteligentne sieci i liczniki, magazyny energii, optymalizację efektywności energetycznej, inteligentne budynki, panele fotowoltaiczne oraz alternatywne źródła zasilania.

Grono Partnerów Złotych uzupełniają: Asseco Poland S.A. oraz Rafako S.A.

Serdecznie zapraszamy do rejestrowania się online na stronie internetowej IV Kongresu Energetycznego www.dise.org.pl oraz za pośrednictwem aplikacji mobilnej DISE Kongres Energetyczny (do pobrania w AppStore i Google Play).

Zachęcamy również do odwiedzania naszej strony internetowej: www.dise.org.pl, profilu na FB, TT i LinkedIn, gdzie na bieżąco będziemy umieszczać wszelkie informacje dotyczące najbliższej edycji Kongresu.