RELACJA – ŚNIADANIE ENERGII KOBIET W REZYDENCJI AMBASADORA SZWECJI

27 kwietnia 2023 odbyło się kolejne spotkanie w ramach Śniadań Energii Kobiet, projektu DISE ENERGY, realizowanego przez Beatę Włodarską dyrektor wykonawczą, we współpracy z tegorocznym partnerem programu OX2 w Polsce.

W spotkaniu z Panem Ambasadorem Stefan Gullgren uczestniczyły liderki branży energetyki i biznesu. Mieliśmy okazję poruszyć kwestie współpracy polsko – szwedzkiej w kontekście potencjału energetycznego, roli kobiet w transformacji energetycznej oraz prezydentury Szwecji w Radzie Unii Europejskiej. Katarzyna Suchcicka, dyrektor generalny OX2 w Polsce w swojej prezentacji poruszyła istotną tematykę działań na rzecz równości kobiet i mężczyzn. Aleksandra Reduch, Communication Business Partner w IKEA Retail, opowiedziała o rolach kobiet w IKEA oraz o działaniach podejmowanych przez firmę na rzecz kształtowania zrównoważonego rozwoju.

Spotkanie zakończyło się ożywioną dyskusją z udziałem zaproszonych Pań. Do rozmowy dołączyli także Remigiusz Nowakowski, Prezes Zarządu DISE ENERGY oraz Tomasz Guzowski, dyrektor ds. rozwoju i zakupu projektów wiatrowych w OX2 w Polsce.

Dziękujemy Paniom za obecność i do zobaczenia wkrótce!

Energia Kobiet
Energia Kobiet